TRÉNINKOVÝ PLÁN

Domů Tobi Training

CHCETE SI UDĚLAT OSOBÁK?

CHCETE SI ZABĚHNOUT SVŮJ PRVNÍ ZÁVOD?

ZÁVODÍTE NEBO SE CHCETE POMĚŘIT S OSTATNÍMI?

UŽ BĚHÁTE A NEZLEPŠUJETE SE?

NEBO SI CHCETE JEN ZLEPŠIT SVOJI KONDICI?

Nezáleží na tom, jakou máte běžeckou historii, jaké máte cíle či ambice. Společně dosáhneme cíle systematickým tréninkem. Běžcům nabízím výhradně individuální přítup. Vytvořím Vám tréninkový plán odpovídající Vaší aktuální kondici, časovým možnostem a cílům. Vaše tréninky budu průběžně vyhodnocovat.

Pro tvorbu tréninkových plánů využívám aplikaci TraingPeaks, ale můžeme se domluvit na jiné formě. TrainingPeaks je propojeno se všemi běžnými systémy pro správu Vašich sportovních aktivit (Garmin, Polar, Suunto atd.).

Na začátku se ale nejprve sejdeme a probereme Vaše požadavky, přání,  představy, Vaší sportovní a pohybovou minulost, ev. časvá nebo zdravotní omezení. Na základě informací od Vás teprve připravím nabídku tak, aby vyhovovala Vašim očekáváním a směřovala ke společnému cíli.

Tak se ozvěte.

 

Ostatní služby

Kromě přípravy a vyhodnocování tréninkových běžeckých plánů, Vám nabízím další služby, které velmi úzce souvisí s během. Můžete vybrat z následujících služeb:

  • Běžecká cvičení - Abyste se zlepšovali, abyste předešli zraněním, nestačí jen běhat. Nedílnou součástí běžeckého tréninku, přípravy na závod, je také běžecká průprava, která zefektivní Váš běžecký styl. Jedná se o cvičení, která vedou ke zlepšení a rozvoj běžecké techniky a tudíž efektivity Vašeho běžeckého stylu. V rámci tréninku se budeme věnovat  mj. atletické abecedě, skočnosti, neboli odrazovým dovednostem a schopnostem apod.
  • Rozbor běžecké techniky - Podívám se na zoubek Vaší běžecké technice. Nejprve si Vás natočím, styl podrobím analýze v analytickém software, připravím Vám rozbor a doporučení a domluvíme se, jakým způsobem efektivně některé neduhy odstranit.
  • Vzorový tréninkový plán - Pokud chcete nezávazně zkusit trénovat podle plánu, můžete si mailem napsat o vzorový 4-týdenní plán dle Vašeho výběru. Nabízím plány zaměřené na rozvoj různých běžeckých schopností (vytrvalost, sílu, rychlost, tempo atp.) nebo na rozvoj Vaší kondice (chůze, jogging, cvičení).
  • Osobní konzultace - Nechcete trénovat, ani nechete připravit plán. Chcete se jen poradit. Kontaktujte mě a já se pokusím odpovědět na Vaše otázky ohledně kondice, běhání a další témata spojená se sportem, pohybem a zdravým životním stylem.
  • Osobní účast trenéra na tréninku - Pokud nemáte zakopupenou službu, kde je moje osobní účst na tréninku součástí služby, můžete si mě na Váš trénink pozvat. Provedu Vás tréninkovou jednotkou a probereme jistě spoustu dalších věcí v souvislosti s během a tréninkem.
  • Cvičební plány - Připravím Vám výběr kompenzačních a posilovacích cviků, primárně zaměřených na hluboký stabilizační systém (tzv. postulární svalstvo) a cviky na posílení svalů potřebných pro efektivní běh.
  • Semináře/workshopy - Akce pro maximálně 10 osob zaměřené na jedno konkrétní téma v souvislosti s běžeckým tréninkem, udržováním kondice, cvičením pro zdravé tělo a posílení atd.